Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Masculin / U21/U21+ / -65,8 kg
(Jour 1- 3/2/23)
1
Dokončeno
Remi Zuchet
Streetfight Training Academy
Won by Submission (Rear-Naked Choke) - Round 1
Morgan Thong Tactical fight team
Masculin / U21/U21+ / -65,8 kg
(Jour 1- 3/2/23)
2
Dokončeno
Esteban Gid
Bushido académie
Won by Submission (Guillotine Choke) - 00:14
- Round 3
Rayhan Achir Academie Pythagore
Masculin / U21/U21+ / -65,8 kg
(Jour 1- 3/2/23)
3
Dokončeno
Evan Aurand
Gigean Arts Martiaux
Won by Technical Knockout (tko) - 00:23
- Round 2
Aboubacar Kone MMA FACTORY
Masculin / U21/U21+ / -65,8 kg
(Jour 1- 3/2/23)
4
Dokončeno
Mohamed Ali Hassine
FRANCE
Ugo-Antton Vidal Gracie Allegiance France Won by Submission (Guillotine Choke) - 01:53 - Round 1
Masculin / U21/U21+ / -65,8 kg
(Jour 1- 3/2/23)
5
Dokončeno
Bastien Estrade
Streetfight Training Academy
Yohan Ait Ouaret Tactical fight team Won by Submission (Rear-Naked Choke) - 01:29 - Round 1
Masculin / U21/U21+ / -65,8 kg
(Jour 1- 3/2/23)
6
Dokončeno
Charles Grossin
FIGHTING BEAT
Won by Decision (Unanimous) - 06:00
- Round 3
Alfred Ager YODA FIGHT SCHOOL
Masculin / U21/U21+ / -65,8 kg
(Jour 1- 3/2/23)
7
Dokončeno
Yanis Bekhtaoui
NrFight Paris
Anthony Jean Academie Pythagore Won by Decision (Unanimous) - 06:00 - Round 3
Masculin / U21/U21+ / -65,8 kg
(Jour 1- 3/2/23)
8
Dokončeno
Remi Zuchet
Streetfight Training Academy
Esteban Gid Bushido académie Won by Submission (Triangle Armbar) - 03:00 - Round 2
Masculin / U21/U21+ / -65,8 kg
(Jour 1- 3/2/23)
9
Dokončeno
Evan Aurand
Gigean Arts Martiaux
Ugo-Antton Vidal Gracie Allegiance France Won by Submission (Guillotine Choke) - Round 1
Masculin / U21/U21+ / -65,8 kg
(Jour 1- 3/2/23)
10
Dokončeno
Yohan Ait Ouaret
Tactical fight team
Charles Grossin FIGHTING BEAT Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Masculin / U21/U21+ / -65,8 kg
(Jour 1- 3/2/23)
11
Dokončeno
Anthony Jean
Academie Pythagore
Won by Technical Knockout (tko) - 06:00
- Round 3
Unknown User MMA CANNES
Masculin / U21/U21+ / -70,3 kg
(Jour 1- 3/2/23)
1
Dokončeno
Anis Zaroual
Bushido académie
Jonathan Broussillon Won by Submission (Rear-Naked Choke) - 00:46 - Round 1
Masculin / U21/U21+ / -83,9 kg
(Jour 1- 3/2/23)
12
Dokončeno
Ali Arslan
NrFight Paris
Won by Decision (Unanimous) - 06:01
- Round 3
Pierre-Loup Bessette WERDUM COMBAT TEAM FRANCE
Masculin / U21/U21+ / -70,3 kg
(Jour 1- 3/2/23)
2
Dokončeno
Nessim Khettou
Tactical fight team
Won by Technical Knockout (tko) - 03:00
- Round 2
TOM LAHAYE YODA FIGHT SCHOOL
Masculin / U21/U21+ / -70,3 kg
(Jour 1- 3/2/23)
3
Dokončeno
Eddy Hourtal
RingSide Dardilly
Won by Submission (Anaconda) - 01:35
- Round 1
Oumar Kanoute MMA FACTORY
Masculin / U21/U21+ / -93,0 kg
(Jour 1- 3/2/23)
13
Dokončeno
Rayan Bayaoui
Won by Technical Knockout (tko) - 08:08
- Round 3
Lucas Garcia Tactical fight team
Masculin / U21/U21+ / -70,3 kg
(Jour 1- 3/2/23)
4
Dokončeno
Clément Gracia
Tactical fight team
Mael Basoge YODA FIGHT SCHOOL Won by Technical Knockout (tko) - 08:13 - Round 3
Masculin / U21/U21+ / -61,2 kg
(Jour 1- 3/2/23)
14
Dokončeno
Antonio Carvalho
NrFight Paris
Wilsan SAID OMAR ABDI Tactical fight team Won by Technical Knockout (tko) - 06:00 - Round 2
Masculin / U21/U21+ / -70,3 kg
(Jour 1- 3/2/23)
5
Dokončeno
Ismael Belmehadji
Karate mix CSB
Bogdan Ozdoev MMA FACTORY Won by Submission (Armbar) - 00:45 - Round 1
Masculin / U21/U21+ / -61,2 kg
(Jour 1- 3/2/23)
15
Dokončeno
Robin QUEAU
Gigean Arts Martiaux
Ilyan BOUKLI Bushido académie Won by Submission (Guillotine Choke) - 00:31 - Round 1
Masculin / U21/U21+ / -70,3 kg
(Jour 1- 3/2/23)
6
Dokončeno
Saikhan Zimaev
BUSHIDO TARBES
Dione Abdoulaye Bushido académie Won by Submission (Armbar) - 04:34 - Round 2
Masculin / U21/U21+ / -70,3 kg
(Jour 1- 3/2/23)
7
Dokončeno
Jonathan Broussillon
Nessim Khettou Tactical fight team Won by forfeit - Round 1
Masculin / U21/U21+ / -70,3 kg
(Jour 1- 3/2/23)
8
Dokončeno
Eddy Hourtal
RingSide Dardilly
Won by Technical Knockout (tko) - 01:06
- Round 1
Souhail Bribri GP Sports
Masculin / U21/U21+ / -61,2 kg
(Jour 1- 3/2/23)
16
Dokončeno
Samba Sima
FIGHTING BEAT
Won by Technical Knockout (tko) - 07:39
- Round 3
Brice Jeanjean Tactical fight team
Masculin / U21/U21+ / -70,3 kg
(Jour 1- 3/2/23)
9
Dokončeno
Adlayne ZAROUAL
Bushido académie
Mael Basoge YODA FIGHT SCHOOL Won by Technical Knockout (tko) - 06:00 - Round 3
Masculin / U21/U21+ / -61,2 kg
(Jour 1- 3/2/23)
20
Dokončeno
Alghazal Abdou
Club du Rhône
Won by Submission (Inverted Triangle) - 06:52
- Round 3
Radjab Akhmedov
Masculin / U21/U21+ / -70,3 kg
(Jour 1- 3/2/23)
10
Dokončeno
Bogdan Ozdoev
MMA FACTORY
Won by Submission (Rear-Naked Choke) - 05:35
- Round 2
Dione Abdoulaye Bushido académie
Masculin / U21/U21+ / -61,2 kg
(Jour 1- 3/2/23)
17
Dokončeno
Wilsan SAID OMAR ABDI
Tactical fight team
Manou N'DIAYE Fight industrie Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Masculin / U21/U21+ / -56,7 kg
(Jour 1- 3/2/23)
11
Dokončeno
Romaric Lescout
Bushido académie
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Antonin Dumergue BUSHIDO TARBES
Masculin / U21/U21+ / -56,7 kg
(Jour 1- 3/2/23)
12
Dokončeno
Nicolas BALAN
Boxing 13 MMA
Won by Submission (Rear-Naked Choke) - 00:49
- Round 1
Alexandre Lamothe Academie Pythagore
Masculin / U21/U21+ / -61,2 kg
(Jour 1- 3/2/23)
18
Dokončeno
Ilyan BOUKLI
Bushido académie
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Yannis Breuils
Masculin / U21/U21+ / -61,2 kg
(Jour 1- 3/2/23)
19
Dokončeno
Samba Sima
FIGHTING BEAT
Won by Decision (Unanimous) - 00:01
- Round 3
Yannis Osmani